X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
یکشنبه 9 بهمن 1384 @ 00:50

پیام هیأت مدیره خانه موسیقی در پی شایعه درگذشت «جلیل شهناز»

در پی انتشار خبر کذب و بی اساسی که در خصوص استاد جلیل شهنازاز رادیو پخش شد، خانه موسیقی با ارسال نامه ای به مدیریت صدای جمهوری اسلامی ایران ،خواهان پیگیری و رسیدگی به علل و عوامل پخش این خبر شد.
در بخشی از این نامه چنین آمده است:

"با توجه به اینکه خبر مذکور(درگذشت استاد) با واقعیات منطبق نبوده و مسئولین خانه موسیقی طی ملاقات با ایشان و خانواده محترمشان خبر سلامتی وی را به دفعات تایید نموده و خبرآن را نیز در سایت اطلاع رسانی خانه موسیقی منتشر کرده است،مشخص نیست مسئول یا مسئولان محترم آن رسانه ملی با استناد به کدام منبع به پخش این خبر که متاسفانه در سطح جامعه مشکلات عدیده ای ره به وجود آورده است ،مبادرت ورزیده است".

پیام هیأت مدیره خانه موسیقی در پی شایعه درگذشت «جلیل شهناز»

«نصرالله ناصح‌پور» رئیس هیأت مدیره خانه موسیقی در پی شایعه درگذشت «جلیل شهناز» نوازنده برجسته تار، طی پیامی این شایعه را تکذیب کرد. در این پیام آمده است: جامعه زمانی به ایده آل خود می رسد که همه طبقات آن از جمله هنرمندان از رفاه مناسب برخوردار باشند. روند رشد و شکوفایی فرهنگ و هنر با حفظ احترام و شئونات اجتماعی بزرگان و پیشکسوتان میسر و مقدور است و وجود ارزشمندشان حتی اگر به نفس گرم ونگاه مهربانشان خلاصه گردد مغتنم و دل گرم کننده و پشتوانه خانواده بزرگ جامعه هنری است.
استاد «جلیل شهناز» با سابقه طولانی خدمت به موسیقی از بیمارستان پارس مرخص شده و اکنون در منزل خود با تندرستی و صحت کامل مشغول استراحت هستند.
«نصرالله ناصح‌پور» در پایان این پیام عاقبت خوش و عافیت مستمر برای همه هنرمندان از جمله ایشان را آرزو دارد.

***

برای استاد بزرگوار جناب آقای جلیل شهناز آرزوی سلامت میکنم و همه با هم برای طول عمرهمراه با سلامت اساتید هنر این مرز و بوم دعا میکنیم .